kordon boyu

İzmir tarihi ve turistik açıdan Türkiye'nin en zengin illerinden birtanesidir. Türkiye'nin nüfus olarak en büyük 3. şehridir. İzmir aynı zamanda mevcut olan yat limanıylada essiz bir güzelliğe sahiptir. İzmir kordon boyu özellikle yaz mevsiminde gelen turislerin doldurduğu sahil şerididir. Haritada Göster
 
 
 
 Adres:Akdeniz Caddesi No:2
Pasaport / İZMİR-TÜRKİYE
 Telefon:+90 232. 425 04 45
   +90 232. 484 81 81 (pbx)
 Faks:+90 232. 425 02 08
 E-Mail:info@kordonotel.com.tr
 Web:www.kordonotel.com.tr
 
 
Kordon Otel, iş dünyasının İzmir’deki konaklama beklentilerini karşılamak, her türlü profesyonel ihtiyaçlarına cevap vermek ve unutulmaz yiyecek-içecek deneyimleri yaşatmak için hizmetinizde.

Otelimiz, şehir merkezindeki konumu ile iş seyahatleri, fuar ziyaretleri veya tatil amaçlı geziler için İzmir içerisinde yeni ideal bir adrestir. İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası ile iş dünyasının önde gelen şirketleri ve çok sayıda bankanın bölge müdürlükleri ile aynı caddede bulunan Kordon Otel, İzmir Enternasyonal Fuarı, Konak Pier, tarihi Kemeraltı Çarşısı ve şehir müzelerine yürüme mesafesindedir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na sadece 18 kilometre uzaklıktadır.

Eşsiz İzmir Körfezi ve Kordon manzarasına sahip misafir odalarımızın hepsi konfor göz önünde tutularak tasarlanmış ve en son teknolojik malzemeler ile donatılmıştır.

Bir İzmir klasiği Bonjour’un deneyimli ekibi, vazgeçilmez mutfağını Kordon Otel’de özenle sunmaktadır. Enfes lezzetleri giriş katındaki Bonjour Restaurant’ta ve otelimizin Banket Salonu’nda, Lobi Café’de, Kahvaltı Salonu’nda ve Oda Servisi’nde tadabilirsiniz.

Kordon Otel, en üst katındaki 275 kişilik Banket Salonu’nda iş toplantıları ile konferans organizasyonlarının yanı sıra özel davetlere de ev sahipliği yapmaktadır.

Yüksek konukseverlik standartlarımız, üstün servise olan bağlılığımız ve lezzetli mutfağımız ile misafirlerimize kendilerini çok özel hissettirmek bir numaralı amacımızdır.
Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !